Yhteystiedot

KATEPAL OY

Katepalintie 15, PL 33

37501 LEMPÄÄLÄ

Puhelin: +3583 375 9111

Sähköposti: myynti@katepal.fi

Verkkolaskutusosoite: 003701507030

Operaattori: Basware Oyj

Operaattorin tunnus: BAWCFI22

Laskut sähköpostitse: invoicing@katepal.fi


Myynti ja markkinointi

Myyntipäällikkö

Rami Marjamäki

Eristysliikkeet

040 583 3254

rami.marjamaki@katepal.fi

Aluepäällikkö

Petri Heikkilä

Rautakaupat, Etelä-Suomi

040 575 1227

petri.heikkila@katepal.fi

Aluepäällikkö

Markku Hämäläinen

Rautakaupat, Itä-Suomi

0400 572 602

markku.hamalainen@katepal.fi

Aluepäällikkö

Pekka Lohiniva

Rautakaupat, Pohjois-Suomi

040 704 0094

pekka.lohiniva@katepal.fi

Markkinointipäällikkö

Johanna Kyllönen

(03) 375 9228

johanna.kyllonen@katepal.fi

Tekninen asiakaspalvelu

Tuoteinsinööri

Rami Mustonen

040 153 6179

rami.mustonen@katepal.fi

Tuoteinsinööri

Ville-Pekka Valve

040 617 5530

ville-pekka.valve@katepal.fi

Vienti

Vientipäälikkö

Reijo Suutari

Skandinavia

+358 400 628 759

reijo.suutari@katepal.fi

Vientipäällikkö

Hannu Knuutinen

Venäjä, Itä- ja Länsi-Eurooppa, Aasia

0400 893 922

hannu.knuutinen@katepal.fi

Vientiassistentti

Marjut Tuominen

040 533 3230

marjut.tuominen@katepal.fi

Tuotekehitys

Laatu- ja kehitysinsinööri

Miia Suikkanen

041 362 1563

miia.suikkanen@katepal.fi

Hallinto

Toimitusjohtaja

Mikko Pellinen

+358 3 375 9221

mikko.pellinen@katepal.fi

Talouspäällikkö

Mari Peräkivi

+358 3 375 9234

mari.perakivi@katepal.fi

Tuotanto ja kunnossapito

Tuotantojohtaja

Jukka Pokela

(03) 375 9258

jukka.pokela@katepal.fi

Ylityönjohtaja

Marko Laakso

0400 944 804

marko.laakso@katepal.fi

Kunnossapitopäällikkö

Pekka Pohjola

040 7611 710

pekka.pohjola@katepal.fi

Kiinteistönhoitaja

0400 770 264

Vuorotyönjohto

(03) 375 9259

Varasto ja logistiikka

Logistiikkapäällikkö

Pasi Laine

(03) 375 9253

pasi.laine@katepal.fi

Ajojärjestelijä

Rami Sukanen

(03) 375 9300

rami.sukanen@katepal.fi

Varastonhoitaja

Jorma Suikkanen

(03) 375 9254

jorma.suikkanen@katepal.fi

Tehtaanmyymälä

Katepalin tehtaan yhteydessä toimii myymälä, josta saat edullisesti II-laadun tuotteita ja erikoiseriä.

Avoinna:
ma-pe klo 9-16

Poikkeusaukioloajat:
Perjantaina 6.8. suljemme poikkeuksellisesti jo klo 13:00

Tehtaanmyymälä: 040 516 7256

1.5.2021 alkaen emme vastaanota käteistä rahaa. Maksuvälineenä käy ainoastaan korttimaksu.

Huomioithan, että kesäkaudella myymälässämme on ruuhkaa, emmekä välttämättä ehdi vastata kaikkiin saapuviin puheluihin. Voit halutessasi jättää meille soittopyynnön tekstiviestillä. Kiitos ymmärtäväisyydestäsi!

Ota yhteyttä




    Pyydä tarjous Etsi jälleenmyyjiä