Yhteystiedot

KATEPAL OY

Katepalintie 15, PL 33

37501 LEMPÄÄLÄ

Puhelin: +358 3 375 9111

Sähköposti: myynti@katepal.fi

Verkkolaskutusosoite: 003701507030

Operaattori: Basware Oyj

Operaattorin tunnus: BAWCFI22

Laskut sähköpostitse: invoicing@katepal.fi


Myynti ja markkinointi

Myyntipäällikkö

Jari Väisänen

Rautakaupat, Itä-Suomi

+358 40 6551 001

jari.vaisanen@katepal.fi

Aluepäällikkö

Petri Heikkilä

Rautakaupat, Etelä-Suomi

040 575 1227

petri.heikkila@katepal.fi

Aluepäällikkö

Pekka Lohiniva

Rautakaupat, Pohjois-Suomi

040 704 0094

pekka.lohiniva@katepal.fi

Myyntipäällikkö

Rami Marjamäki

Eristysliikkeet

+358 40 5833 254

rami.marjamaki@katepal.fi

Urakoitsijamyynnin kehityspäällikkö

Henri Pirttilahti

Eristysliikkeet

+358 50 5984 471

henri.pirttilahti@katepal.fi

Markkinointipäällikkö

Laura Hämäläinen

+358 40 705 2365

laura.hamalainen@katepal.fi

Myyntiassistentti

Outi Kolu

+358 40 6607 046

outi.kolu@katepal.fi

Tekninen asiakaspalvelu

Tuotepäällikkö

Rami Mustonen

ammattituotteet

+358 40 1536 179

rami.mustonen@katepal.fi

Tuotepäällikkö

Ville-Pekka Valve

kuluttajatuotteet

+358 40 6175 530

ville-pekka.valve@katepal.fi

Vienti

Vientipäällikkö

Hannu Knuutinen

Venäjä, Itä- ja Länsi-Eurooppa, Aasia

+358 400 893 922

hannu.knuutinen@katepal.fi

Vientipäällikkö

Lasse Rajala

Skandinavia

+358 3 3759 243

lasse.rajala@katepal.fi

Vientiassistentti

Marjut Tuominen

040 533 3230

marjut.tuominen@katepal.fi

Myyntiassistentti

Outi Kolu

+358 40 6607 046

outi.kolu@katepal.fi

Tuotekehitys

Laatu- ja kehitysinsinööri

Miia Kuhlman

+358 41 3621 563

miia.kuhlman@katepal.fi

Hallinto

Toimitusjohtaja

Mikko Pellinen

+358 3 3759 221

mikko.pellinen@katepal.fi

Talouspäällikkö

Mari Peräkivi

+358 3 3759 234

mari.perakivi@katepal.fi

IT-projektipäällikkö

Reijo Suutari

+358 400 628 759

reijo.suutari@katepal.fi

Tuotanto ja kunnossapito

Tuotantojohtaja

Jukka Pokela

+358 3 3759 258

jukka.pokela@katepal.fi

Ylityönjohtaja

Marko Laakso

+358 400 944 804

marko.laakso@katepal.fi

Kunnossapitopäällikkö

Pekka Pohjola

+358 40 7611 710

pekka.pohjola@katepal.fi

Kiinteistönhoitaja

+358 400 770 264

Vuorotyönjohto

+358 3 3759 259

Varasto ja logistiikka

Logistiikkapäällikkö

Pasi Laine

+358 3 3759 253

pasi.laine@katepal.fi

Ajojärjestelijä

Rami Sukanen

+358 3 3759 300

rami.sukanen@katepal.fi

Varastonhoitaja

Jorma Suikkanen

+358 3 3759 254

jorma.suikkanen@katepal.fi

Tehtaanmyymälä

Katepalin tehtaan yhteydessä toimii myymälä, josta saat edullisesti II-laadun tuotteita ja erikoiseriä.

Avoinna kesäkaudella 1.4.–30.9.2022
ma–pe klo 8–16

Avoinna talvikaudella 1.10.2022–31.3.2023
ma–pe klo 9–16

Poikkeusaukioloajat:
-

Tehtaanmyymälä: 040 5167 256

Emme vastaanota käteistä rahaa. Maksuvälineenä käy ainoastaan korttimaksu.

Huomioithan, että kesäkaudella myymälässämme on ruuhkaa, emmekä välttämättä ehdi vastata kaikkiin saapuviin puheluihin. Voit halutessasi jättää meille soittopyynnön tekstiviestillä. Kiitos ymmärtäväisyydestäsi!

Ota yhteyttä




    Pyydä tarjous Etsi jälleenmyyjiä